u kostela
 
 
 
Apartmány Malá Úpa Logo
 
 
 
 
 
 
 
 
Rezervace ubytování: e-mailem: info@krkonose-ukostela.cz | telefonicky: +420 737 713 199
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování v Krkonoších

 
"KRÁSNÝ RODINNÝ PENSION V MALÉ ÚPĚ S VYNIKAJÍCÍ KUCHYNÍ" Tak hodnotí hosté pension U Kostela 113. Ubytování v Krkonoších můžete pořídit levně a přitom není třeba slevit ze svých nároků.
 
 
 
 

Příjemné ubytování na horách

 
Stylově zařízený pension disponuje celkovou kapacitou 35 lůžek ve 13 pokojích s možností přistýlek. Pension je po celkové rekonstrukci, ve které jsme zohlednili všechny aspekty profesionálního vytvoření podmínek pro celoroční rekreaci.

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV / SAT. Máme zde hrací pokoj pro děti, který je propojený se salonkem a jídelnou s barem, ve které jsou podávány bohaté snídaně hotelového typu formou švédského stolu.
 
 
 
 
 
 
 
 

Proč se ubytovat právě u nás?

 

Příjemné ubytování na horách

 
Nabízíme ubytování ve 13-ti zrekonstruovaných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou vybaveny standartně, ale účelně. Ve všech pokojích naleznete televizi se satelitním příjmem. V dubnu 2018 jsme pro Váš příjemný a kvalitní spánek zakoupili do všech pokojů nové hotelové postele.

V jednotlivých pokojích jsme zachovali a přiznali prvky staré budovy. Trámy, roubené stěny a stojné sloupy připomínají staré časy a zároveň působí velmi stylově. Ve společných prostorách v přízemí (jídelna s barem a salónek) navodíte příjemnou domácí atmosféru. K tomu nabízíme pivo, které si můžete sami načepovat přímo v našem baru.

Po předchozí domluvě pro Vás připravíme školení, teambuilding, kurzy apod.. Více informací na tel: 724 330 713.
 

Ubytování v Krkonoších pro rodiny s dětmi

 
Dětská herna, zaujme vaše ratolesti a vám umožní nerušeně odpočívat v blízkosti vašich dětí.
Dále můžete trávit zasloužený odpočinek na terase v prvním patře, kde poloha pensionu nabízí úžasný výhled na nejvyšší horu České Republiky - Sněžku. Relaxovat můžete též na terasách v přízemí pensionu, kde Vás velmi rádi obsloužíme.

 

Ubytování nedaleko sjezdovky

 
Lyžařský areál U Kostela je vzdálen od našeho pensionu pouhých 200 metrů. Poloha pensionu nabízí jednoduchý svah, po kterém sjedete až k areálu. Zpátky se též dostanete lesním průsekem na lyžích až k pensionu.

Vezměte výbavu a hurá na hory do malebné lokality U Kostela v Malá Úpě v Krkonoších. Jsme připraveni postarat se o vaše pohodlí a zpříjemnit vám vaši zaslouženou dovolenou.
 
 
 

PARKOVÁNÍ

 
Malá Úpa leží v klidové 2. a 3. zóně KRNAP, ve výšce od 780 m do 1.050 m a má proto některá specifická pravidla.

Naším cílem je to, aby Vaši dovolenou v Malé Úpě nerušil automobilový provoz. Přesto v letních měsících parkujete přímo u pensionu. Chceme být horskou vesničkou, kde si od aut odpočinete.

V zimní sezóně je nutné parkovat POUZE na vyhrazených parkovištích na Pomezních Bouchách. Vzhledem ke klimatickým podmínkám není možné dojet až k chatě/chalupě/pensionu jako v létě. Na Pomezní Boudy pro Vás přijedeme rolbou z čehož budete mít opravdu nezapomenutelný a neuvěřitelný zážitek. Při pobytu na 4 noci a více pro vás přijedeme zcela zdarma, při pobytu na 3 noci nebo kratším než 3 noci je tento odvoz za cenu 500,- .

Z DŮVODU DOPRAVY SNĚŽNOU ROLBOU NA PENSION UPOZORŇUJEME UBYTOVANÉ, ABY SI PEČLIVĚ ZABEZPEČILI SVÁ ZAVAZADLA. (VŠE MĚJTE ULOŽENÉ V PEVNÝCH ZAVAZADLECH). DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.
 
 
 

PARKOVIŠTĚ - POMEZNÍ BOUDY

 
  1. SKiMU Sport Centrum – největší parkoviště přímo u hraničního přechodu s Polskem, které naleznete až na konci obce
  2. Jednodenní parkoviště u Celnice