u kostela
 
 
 
Apartmány Malá Úpa Logo
 
 
 
 
 
 
 
 
Rezervace ubytování: e-mailem: info@krkonose-ukostela.cz | telefonicky: +420737713199
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubytování v Krkonoších

 
"KRÁSNÝ RODINNÝ PENSION V MALÉ ÚPĚ S VYNIKAJÍCÍ KUCHYNÍ" Tak hodnotí hosté Pension U Kostela 113. Ubytování v Krkonoších můžete pořídit levně a přitom není třeba slevit ze svých nároků.
 
 
 
 

Příjemné ubytování na horách

 
Stylově zařízený pension disponuje celkovou kapacitou 35 lůžek ve 13 pokojích s možností přistýlek. Pension je po celkové rekonstrukci, ve které jsme zohlednili všechny aspekty profesionálního vytvoření podmínek pro celoroční rekreaci.

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Máme zde hrací pokoj pro děti, který je propojený se salonkem a jídelnou s barem, ve které jsou podávány bohaté snídaně hotelového typu formou švédského stolu.
 
 
 
 
 
 
 
 

Proč se ubytovat právě u nás?

 

Příjemné ubytování na horách

 
Nabízíme ubytování ve 13-ti zrekonstruovaných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou vybaveny standardně, ale účelně. Ve všech pokojích naleznete televizi se satelitním příjmem. V dubnu 2018 jsme pro Váš příjemný a kvalitní spánek zakoupili do všech pokojů nové hotelové postele.

V jednotlivých pokojích jsme zachovali a přiznali prvky staré budovy. Trámy, roubené stěny a stojné sloupy připomínají staré časy a zároveň působí velmi stylově. Ve společných prostorách v přízemí (jídelna s barem a salónek) navodíte příjemnou domácí atmosféru. K tomu nabízíme pivo, které si můžete sami načepovat přímo v našem baru.

Po předchozí domluvě pro Vás připravíme školení, teambuilding, kurzy apod.. Více informací na tel: 737 713 199.
 

Ubytování v Krkonoších pro rodiny s dětmi

 
Dětská herna, zaujme vaše ratolesti a vám umožní nerušeně odpočívat v blízkosti vašich dětí.
Dále můžete trávit zasloužený odpočinek na terase v prvním patře, kde poloha pensionu nabízí úžasný výhled na nejvyšší horu České Republiky - Sněžku. Relaxovat můžete též na terasách v přízemí pensionu, kde Vás velmi rádi obsloužíme.

 

Ubytování nedaleko sjezdovky

 
Lyžařský areál U Kostela je vzdálen od našeho pensionu pouhých 200 metrů. Poloha pensionu nabízí jednoduchý svah, po kterém sjedete až k areálu. Zpátky se též dostanete lesním průsekem na lyžích až k pensionu.

Vezměte výbavu a hurá na hory do malebné lokality U Kostela v Malá Úpě v Krkonoších. Jsme připraveni postarat se o vaše pohodlí a zpříjemnit vám vaši zaslouženou dovolenou.
 
 
 

PARKOVÁNÍ

 
Malá Úpa leží v klidové 2. a 3. zóně KRNAP, ve výšce od 780 m do 1.050 m a má proto některá specifická pravidla.

Naším cílem je to, aby Vaši dovolenou v Malé Úpě nerušil automobilový provoz. Přesto v letních měsících parkujete přímo u pensionu. Chceme být horskou vesničkou, kde si od aut odpočinete.

V zimní sezóně je nutné parkovat POUZE na vyhrazených parkovištích na Pomezních Bouchách. Vzhledem ke klimatickým podmínkám není možné dojet až k chatě/chalupě/pensionu jako v létě. Na Pomezní Boudy pro Vás přijedeme rolbou z čehož budete mít opravdu nezapomenutelný a neuvěřitelný zážitek. Při pobytu na 4 noci a více pro vás přijedeme zcela zdarma, při pobytu na 3 noci nebo kratším než 3 noci je tento odvoz za cenu 500,- .

Z DŮVODU DOPRAVY SNĚŽNOU ROLBOU NA PENSION UPOZORŇUJEME UBYTOVANÉ, ABY SI PEČLIVĚ ZABEZPEČILI SVÁ ZAVAZADLA. (VŠE MĚJTE ULOŽENÉ V PEVNÝCH ZAVAZADLECH). DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.
 
 
 

PARKOVIŠTĚ - POMEZNÍ BOUDY

 
  1. SKiMU Sport Centrum – největší parkoviště přímo u hraničního přechodu s Polskem, které naleznete až na konci obce
  2. Jednodenní parkoviště u Celnice